lfl-samara

Roster: FORCE (2015-2016 Шайхутдинов) [for] | 003 Золотой Дубль (2015-2016) Первая лига | Золотой Дубль | 003-й сезон


FORCE (2015-2016 Шайхутдинов)

 Goalkeeper Birthday Played Goal Yellow card Red card Ассистенты Голы ГолПас
Калашников Артём Алексеевич Russian Federation Калашников Артём Алексеевич 08. January 2015 5 5 0 0 1 5 6
Костюченко Роман Васильевич Russian Federation Костюченко Роман Васильевич 17. January 2015 3 0 0 0 1 0 1
Танкеев Илья Павлович Russian Federation Танкеев Илья Павлович 07. July 2015 3 0 0 0 0 0 0
Total 5 0 0 2 5 7
 Midfielder Birthday Played Goal Yellow card Red card Assists Own goal Ассистенты Голы ГолПас
Алексеева Светлана Николаевна Russian Federation Алексеева Светлана Николаевна 07. March 2014 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Бабкина Яна Александровна Russian Federation Бабкина Яна Александровна 15. August 2014 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Грязнов Илья Александрович Russian Federation Грязнов Илья Александрович 15. May 2017 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Ефремов Ярослав Дмитриевич Russian Federation Ефремов Ярослав Дмитриевич 01. June 2015 5 5 0 0 0 0 0 5 5
Кнутова Александра Александровна Russian Federation Кнутова Александра Александровна 07. July 2015 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Коваль Артём Алексеевич Russian Federation Коваль Артём Алексеевич 21. December 2015 6 11 0 0 3 1 3 11 14
Мазилкин Дмитрий Евгеньевич Russian Federation Мазилкин Дмитрий Евгеньевич 25. November 2015 4 6 0 0 2 0 2 6 8
Одинцов Владислав Антонович Russian Federation Одинцов Владислав Антонович 11. May 2015 6 4 0 0 1 1 1 4 5
Охотин Иван Александрович Russian Federation Охотин Иван Александрович 03. April 2015 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Сараев Роман Алексеевич Russian Federation Сараев Роман Алексеевич 03. November 2015 6 9 0 0 2 0 2 9 11
Халецкий Роман Николаевич Russian Federation Халецкий Роман Николаевич 04. October 2016 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 35 0 0 8 2 8 35 43

 Staff of FORCE (2015-2016 Шайхутдинов) [FORCE (2015-2016 Шайхутдинов)]

Staff member  Birthday Staff function
Шайхутдинов, Инсаф 'Якубович' Russian Federation Шайхутдинов, Инсаф 'Якубович' 02. September 1994 (29) Member of
Function is Coach